Stěhování


Pokud víte o tom, že v brzké době se budete stěhovat nebo, že se bude stěhovat někdo, komu nejspíš budete pomáhat, tak budete nejspíš potřebovat dodávku. Kamion si půjčit nemůžete, protože pokud nemáte řidičské oprávnění skupiny C, tak takové vozidlo řídit nesmíte, protože k tomu nemáte oprávnění.
Ke stěhování můžete využít auta typu combi, ale do těch se také nevejde všechno, a navíc byste jedním takovým autem jeli stejnou trasu z bodu A do bodu B hned několikrát po sobě.nákladní auto
Lepším řešením je, že si vypůjčíte dodávku od nějaké firmy. Mnoho firem má podnikání postavené na tom, že Vám půjčí dodávku nebo jiné větší auto za nějaký poplatek. Vy si tedy nemusíte kupovat dodávku a s firmou si vyjdete vstříc. Oni Vám půjčí auto a Vy jim za tuto laskavost zaplatíte.
Služby půjčovny dodávek jsou skvělé. Mezi jejich služby patří to, že jejich auta jsou pravidelně servisované, a tak je velmi malá pravděpodobnost, že budete potřebovat asistenční služby na cestě. Nebo, že se Vám stane nehoda na cestě. Jejich vozidla jsou vybavená GPS, takže pokud byste potřebovali jejich služby, tak si Vás jednoduše najdou podle GPS. Díky GPS se firma také chrání proti odcizení, či zneužití.dítě v krabici
Auto má samozřejmě povinné pojištění, ale také má havarijní pojištění. Havarijní pojištění platí v celé České republice i v Evropě.
Pokud neradi „couráte“ po okresních silnicích a raději využíváte dálnice, tak můžete i tentokrát zvolit Vaši oblíbenou trasu, protože vozidla jsou vybavena dálniční známkou.
Vybírat si můžete z mnoha značek aut. Nemají pouze jednu značku.
Pokud si přijedete pro dodávku Vaším osobním automobilem, tak nemusíte s sebou brát další osobu, která Vaše vozidlo odveze zpět domů. Vaše auto si můžete nechat u této firmy v jejich uzavřeném areálu.
Dalším plusem je, že pokud se moc nevyznáte po ČR, tak si od firmy můžete zapůjčit GPS navigaci.