Laboratorní váhy

Laboratorní váhynajdou svoje využití nejen v laboratořích, ale také ve výzkumných ústavech, zlatnictví a dalších odvětvích. Zkrátka všude tam, kde je při vážení kladen důraz na dokonalou přesnost. Obraťte se na nás, na prodejce nejrůznějších druhů laboratorních vah a dalšího příslušenství. Vybrat si můžete i z prémiových řad produktů špičkové kvality bez jakýchkoliv kompromisů.

Adventurer

Široká paleta osvědčených značek s vysokou přesností vážení
Vyberte si z široké nabídky nejrůznějších model laboratorních vah od osvědčených značek. Své využití najdou v suchém až mírně prašném prostředí. Inspirujte se vybranými modely nebo neváhejte popsat svoje představy do internetového formuláře.

TYPY LABORATORNÍCH VAH

  • Univerzální kontrolní váhy

Jsou velmi praktické a jednoduché pro používání. Jsou také vybavené plastovou miskou. Tento typ je jednoduchý a zároveň přesný. Je vybaven LCD displejem s automatickým podsvícením.

  • Přesná kontrolní váha FEM

Tento typ je malou kontrolní váhou a vyznačuje se zobrazením hmotnosti s vysokou přesností. Je praktická pro svoji kompaktní velikost a pohodlné přenášení.

  • Přesné kontrolní váhy typu LSH a SKY

Tato provedení jsou vybaveno plastovým tělem a nerezovou plochou na vážení.

  • Profesionální zlatnická váha

Profesionální zlatnická puncovní váha je vybavena LCD podsvíceným displejem a nabídne vám dokonale přesné zvážení. Hodí se do suchého nebo mírně prašného prostředí.

NHB300

  • Profesionální analytické váhy

Profesionální analytické váhy řady Adventurer mají spoustu možností k připojení nejrůznějších software a dat.

  • Profesionální sušící váhy

Analyzátory vlhkosti jsou vybaveny vodotěsnou klávesnicí a dvěma halogenovými žárovkami. Disponují pamětí až pro 10 přizpůsobených programů.
Vyberte si kvalitní, vysoce výkonné a profesionální váhy s vysokou přesností, které vás nezklamou.