Na písku celý život!

Možná si někteří z nás i pamatují na to, jak jako malé děti seděli na písku a s napětím čekali, jestli se bábovička opravdu povede. Písek děti uklidňuje a hezky se jim z nich tvoří. V tuto chvíli už možná chodíte se svým děťátkem a vracíte se do těchto krásných let a společně stavíte hrady a sejete písek přes sítko.
I tato hra je považovaná za kreativní tvorbu, samozřejmě úměrně věku jedince. Tato činnost děti velmi uklidňuje a nabízí jim nové možnosti. Nezoufejte, písek se vyvíjí a používá i pro kreativní činnosti pro dospělé. Jedná se o barevný písek, ze kterého můžete vytvořit nejrůznější dekorace do vaší domácnosti. želvy z pískuSamozřejmě i s tímto vám mohou pomoci i vaše děti, pokud jsou trochu větší, písek prostě miluje každý!
Nejdřív si hrajete na hřišti, pak děti mohou doma vyzkoušet skvělou alternativu na domácí hraní, tím je kinetický písek, ze kterého mohou stavit a tvarovat různé bábovičky, existuje ho opět spousta barev a hlavně pěkně drží při sobě. No a vy použijete barevný písek, z kterého jste určitě už pár výrobků vidli v obchodech se suvenýry.
Zejména v zahraničí na dovolené jste si podobný kousek mohli zakoupit. Pestrobarevnost jednotlivých částí nabízí dokonalý obrázek, který ve skutečnosti není zase tak složité vytvořit a jako dekorace slouží dokonale!hrad z písku
Nebojte se a zkuste něco nového. Pro začátek vám budou stačit pouze dvě barvy, ať si vyzkoušíte, jak to vše funguje, a zvyknete si na práci s tímto novým materiálem. Nezbytnou součástí tvorby jsou i šablony, bez kterých minimálně ze začátku budete ztraceni. Později, si možná zvládnete nějakou šablonu vytvořit sami a podle ní pracovat. Je to ale jako u všeho nového, čase se vše naučíte, ale na začátek nečekejte zázraky. Postupně se vypracujete a okolí bude obdivovat vaše dokonalé a originální dekorace.