Nábytek pro děti

Zařídit vašim ještě pořád rostoucím dětem jejich pokojíček je úkol, do kterého byste se měli pustit co nejdříve, aby se v jejich malém ráji cítily dobře a útulně. Nesmíte zapomínat na to, že každý pokoj pro děti potřebuje mít i dostatek prostoru, který můžete ušetřit i díky volbě šikovného a správně řešeného nábytku. Kromě skříně nebo úložních prostorů na hračky, nezapomínejte ani na výběr postele.

patrová postel

Dvě děti, ale jedna postel

V případě, že máte dvě děti, ale chcete ušetřit každý centimetr v jejich pokojíčku, není nic lepšího než zvolit si bílou patrovou postel, se kterou docílíte nejen dostatečně velkého prostoru, ale i vkusného designu.
Kvalitní provedení, vysoká odolnost díky masivu a záruka kvality, je přesně to, co vám můžeme nabídnout.Pro vaše děti bude tedy postel, která je pro děti různé věkové kategorie tím pravým řešením, které splní jejich představy o bezchybném spaní.
Navíc díky velkým rozměrům, poskytne vašim ratolestem dostatek prostoru v průběhu jejich spaní a díky pevným zábranám i bezpečí, aby z ní nevypadly.

palanda

Proč je „patrová“ tou nejlepší volbou?

Nejen rodiče, ale i děti si přejí to, aby měly v pokojíčku hodně místa – především na jejich hraní a dovádění. Z toho důvodu není potřeba zaskládat jim polovinu pokoje dvěma postelemi, když můžete mít jednu.

  • Šetří tolik potřebný prostor, který vaše děti nesmírně ocení.
  • Je moderní verzí toho, co se dětem líbí a současně jejich pokoj udělá světlejší.
  • Masivní přírodní dřevo jim poskytne jistotu, že unese i větší zátěž. Považuje se tedy za rostoucí postel.
  • Všechny lůžkoviny nebo hračky, můžete uložit do výsuvných šuplíků pod postelí.
  • V případě, že máte více než dvě děti, oceníte variantu se 3 lůžky, kdy si můžete to spodní jednoduše vysunout a opět schovat, kdykoliv budete potřebovat.
  • Tento nábytek vám zaručí dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Pro děti je tedy ideální volbou do jejich místnosti, ve které chtějí mít všechno perfektní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup