Nejlepší solárium v Brně


Hledáte v Brně či v jeho okolí nějaké solárium? Pokud je tohle přesně to pravé pro vás a chcete se opalovat, tak skvělý salón Naomi se dokáže postarat o vaše tělo po všech stránkách. Všechno je dostupné a na všem se snadno domluvíte. Naše solárium Brno je dobré a opravdu vás musí překvapit. Je dostupné, protože se nachází přímo v centru krásného Brna, takže hromadná doprava vás tam doveze nebo můžete přijít pěšky. Není to daleko od práce, od obchodů, takže můžete spojit příjemné s užitečným, pokud do Brna jezdíte jenom občas. Stroje jsou rozdělné dle intenzity na tři kategorie.

solárko

První je slabá, druhá je střední a ta třetí jsou nejsilnější. Máme zde i kolagenové solárium, pokud chcete využít, je to na vás. Pokud si dobijete pernamentku, tak se můžete těšit, že dostanete dárek ve formě krému, který bude velký podle toho, jestli si dobijete za více než tisíc korun nebo do tisícovky, ale musíte minimálně za pět stovek si dobít kartu. Zároveň se na vás bude vztahovat sleva, která bude v podobě padesáti procent na solária.

Krásné a zdravé opálení

My se na to koukáme ze všech směrů. Pro vaši kůži to je docela náročné, proto se vám snažíme podat nejdůležitější informace, podat kosmetické přípravky ve formě krémů, které jsou nejlepší a jsou opravdu vysoce kvalitní a přizpůsobené právě náročnosti celého opalování. Mají za úkol pokožku ochránit, vyživit, hydratovat a dodat jí všechno, co v danou chvíli potřebuje. Také zajistí, že opálení delší dobu vydrží, to je také velmi podstatné. My nikdy neusneme na vavřínech, protože pro klienty našeho studia vždy budeme vymýšlet nové věrnostní programy, slevy, akce a vše, co vám bude dělat radost.

opalování

Proč my?

  • Jsme v centru, jsme po ruce
  • Máme kvalitní stroje a kosmetiku
  • Nízké ceny a skvělé věrnostní programy

Je toho tolik, co můžeme všem nabídnout, a uvidíte, jak se budete díky pravidelné péči cítit krásně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup