Nejpohodlnější a nejpraktičtější ze všech

Sedací souprava v obývacím pokoji tvoří nejdůležitější součást bytu, kterou si musíme do důsledků promyslet. Jisté je, že většina z nás si přeje sedačku co nejpohodlnější a ve všech směrech praktickou. Doma si chcete především dobře odpočinout, a proto je tak kladen důraz na tyto dva požadavky, které vám stoprocentně splní sedací soupravy do u .


Prostor berou, ale i dávají
Účkové sedačkymají jen jednu jedinou nevýhodu: potřebují dostatek prostoru v místnosti. To je však jasné již při pohledu na ně. Sedací plochy po obou stranách jsou různě dlouhé, některé i širší, aby poskytovaly možnost nejen sezení, ale i ležení. Téměř všechny jsou potom i rozkládací, takže vyplněním prostoru mezi oběma křídly se získá dost místa k pohodlnému spánku. Vyžadují sice více místa, ale na druhé straně místo i šetří, neboť jejich odpočinková zóna stačí pro celou velkou rodinu.

Komfort pro všechny
Se sedacími soupravami do u odpadá starost kam uložit nenadálé hosty nebo jak si popovídat, když se sejde větší příbuzenstvo. Na takové sedačky se vejde pět i více osob a vleže na nich mohou odpočívat tři lidé, často i se svým domácím mazlíčkem. Třeba kočička nebo menší pejsek si velmi brzy zvyknou lehat na velké pohovce s vámi, aniž by překáželi. Každý si na ní najde svůj oblíbený koutek, kde se může usadit s notebookem nebo relaxovat s knihou či po obědě s kávou.
jezevčík na gauči
Výhodné úložné prostory
S pořízením sedačky do u získáváte šikovné úložné prostory, které bývají po obou stranách. Uskladníte v nich i mohutnější věci, které byste mnohdy těžko dostávaly do skříní a jiných zásuvek. Opět tím získáváte kus místa k uskladnění předmětů, které by vám bez takové pohovky v bytě scházelo.

Mít k dispozici propracovaný systém, sloužící v bytě 24 hodin denně, to je výhoda sedacích souprav do u se všemi jejich vymoženostmi.