Několik hlavních důvodů, proč si pořídit pokladní systém Dotykačka

Placení v restauracích, hotelech, kavárnách a jiných provozovnách může v současné době probíhat hned několika způsoby. Jedním z těch nejvýhodnějších pro obě strany je pokladní systém Dotykačka. Tyto pokladní systémy jsou určené pro malé a středně velké podnikání. Pokladní systém Dotykačka zvládne bez problémů evidovat tisíce účtů, položek a může s nimi pracovat prakticky neomezený počet uživatelů.

  • Ovládání systému je velice jednoduché a naučí se ho i málo zkušený uživatel moderních technologií.

pokladni system

Dvě nejdůležitější součásti Dotykačky

Velké usnadnění přinášejí tyto moderní systémy především pro gastro provozy. Součástí Dotykačky je například mapa stolů. Díky ní se může personál mnohem lépe orientovat nejen v jednotlivých účtech, ale také bude mít dokonalý přehled o obsazenosti. Tím pádem může pružně reagovat na příchod nových hostů nebo na telefonické rezervace. Velice vítaným doplňkem Dotykačky je takzvaný mobilní číšník. Ten zvládne přijímat platby kartou i se spropitným a při kasírování vytiskne účtenku. Mobilní číšník zrychlí také obsluhu. Objednávky se mohou uskutečňovat přímo od stolu rovnou do kuchyně. Personál tedy ušetří čas i energii. Nebude muset s každou objednávkou běžet do kuchyně. Ve stejném čase vyřídí několik objednávek.

  • Provozovny, které najely na systém Dotykačka, potvrzují okamžité zvýšení tržeb o několik procent.

Jak konkrétně funguje Dotykačka

Poté, co se uvede do provozu dotyková pokladna a spustí se aplikace Dotykačka, naskočí hlavní obrazovka jako výchozí bod pro veškerou práci s pokladnou. Uživatelské prostředí a rozložení ovládacích prvků se přizpůsobí vlastnostem zařízení, na kterém bude Dotykačka instalována.

dotykacka

  • Problém není ani s mobilním telefonem, který má displej menší nežli 8“.
  • Dotykačka se automaticky přepne do mobilního zobrazení.

Další výhody Dotykačky

Tento moderní systém snadno propojíte s dalšími prvky. Těmi mohou být účetní programy, e-shop, objednávkový nebo kamerový systém a platební terminály. Počítat také můžete s nepřetržitou technickou podporou a školením zdarma.