Nůžkové a párty stany

Párty, akce, festival, galerie, veletrhy, firemní události, večírky, oslavy narozenin nebo svatby, to vše se dá pořádat ve venkovním prostředí a spousta z nás toho poslední dobou také hojně využívá. Nejenom veletrhy, ale také jiné městské slavnosti, různé akce a události se stále častěji pořádají pod širým nebem. Je to rozhodně dobře, ale každá takováto akce by měla být také zabezpečená z hlediska počasí. Nemusíte nic složitě vymýšlet, pokud podobnou akci organizujete, nebo pokud tam chcete mít svůj přístřešek, protože o všechno podstatné se postará nůžkový či párty stan. Dokonalé přístřeší, pod kterým nepromoknete, protože střecha a bočnice jsou z polyesterové látky, která nepromokne, ale budete zde mít také prostor pro zábavu. Přístřeší a místo, kde se celá akce bude odehrávat. Záleží samozřejmě vždy na typu dané události.
večerní párty
o Jste venku, začínají se takzvaně honit mraky, máte na sobě hezké a elegantní oblečení a říkáte si, že by to chtělo nějaké to přístřeší? Jste zrovna na nějaké akci, odkud nemůžete jen tak odejít? Právě tyto pocity nás mohou svírat, když se na venkovní akci nenachází stan, takže při organizování venkovní akce, takovou závažnou chybu neudělejte a rozhodně nůžkový stan pořiďte.

Základní typy a jejich vlastnosti

V případě, že budete mít po všech stranách bočnice, pak jsou vyrobeny z nepromokavé látky. To samé platí o střeše. Pevná a odolná látka polyesterového původu vydrží i velmi nepříznivé počasí a vždy vás ochrání bez újmy. Látka je silná, takže se ani po hodině deště nemusíte obávat, že by promokla.
posezení u zámku
Základními typy jsou: Classic, Premium a Octa pro.
1) Classic – jsou základními produkty. Vhodné pro každého, kdo potřebuje rychle a kvalitně zabezpečit potřebnou událost. Ekonomické řešení pro všechny typy klientů.
2) Premium – široké možnosti velikosti. Na výběr je hned z několika různých rozměrů, proto si v této řadě můžete vybrat typ, který vám nejvíce bude vyhovovat. Produkty jsou velice odolné a skvěle splňují i náročnější představy uživatelů. Navíc je zde systém Easy – hold pro snadnější připevnění vlajek, poloboků, osvětlení a další podobných prvků.
3) Octa Pro – produkty pro naprosté profesionály. Kvalitní a pevná konstrukce. Vysoká odolnost a stabilita i při těch nejhorších povětrnostních podmínkách.