Plastová obálka je sázka na jistotu!

Plastová obálka je snadný způsob, jak dokonale zabalit zásilku. Nevěříte?
Ano, je tomu opravdu tak. Žádný jiný obalový materiál vám nenabízí tolik výhod najednou počínaje jednoduchostí použití a konče dokonalou ochranou zabalených věcí.

obchod

Plastové obálky si můžete pořídit v celé řadě velikostí, a také v různých tloušťkách. Dokonce mohou být i s praktickým odnosným uchem. A jistě se vám zalíbí i jejich velmi vstřícná cena, která navíc může s velkým počtem odebraných kusů ještě více klesat. Navíc, protože jsou plastové obálky opravdu dobře skladovatelné – jsou lehké a nezaberou mnoho místa, můžete si je bez obav objednat ve velkém množství a je jisté, že na tom jen vyděláte.

Ovšem vraťme se zpět k jejich další velké přednosti, kterou je dokonalá ochrana přepravovaného zboží, o kterou jde v první řadě, tím spíše, pokud se jedná o nějaký elektronický obchod, který je na odesílání zboží zákazníkům postaven.
Zásilka, která nedorazí na místo v pořádku, může zákazníka od dalšího nákupu odradit, a to přirozeně žádný obchodník nechce. Na kvalitě balení proto u elektronických obchodů záleží vždy v první řadě!

Pokud zabalíte zásilku do plastové obálky, nemusíte se obávat styku balíčku s vodou. A je jasné, že něco takového nemusí být na jeho cestě k zákazníkům žádnou vzácností. Stačí prudší přeháňka v průběhu nakládky či vykládky balíků, vlhký sklad anebo malá nehoda a balíček je promočený. A to může některým typům zboží opravdu vadit, nemluvě o tom, že když na místo dorazí rozmočená zásilka, tak to neudělá ani trochu dobrý dojem na žádného zákazníka. Ovšem zatímco použitím plastové obálky všechna taková rizika padají, neboť je dokonale vodě odolná, tak v případě papírové krabice je váš balík ve velkém ohrožení.

košík

Nadto je zde ještě jedna věc, kterou je dobré zvážit, a to jednoduchost použití – stačí vložit předmět do obálky a přehnout samolepicí klopu a máte zabaleno! Něco takového vám žádná krabice neumožní.