Podnikatelské a spotřebitelské úvěry

Půjčit si občas potřebuje každý z nás. Nacházíte se v tíživé životní situaci a potřebovali byste si půjčit? Chcete řešit bydlení? Koupi domu nebo bytu či stavbu domu? Budete rekonstruovat stávající bydlení? Přistavovat, upravovat patro v domě rodičů nebo něco podobného? V tom případě je vhodné využít hypotéky, kde se ručí nemovitostí a získáte velice výhodnou sazbu a nízký úrok. Dosáhnout tímto způsobem můžete také na hodně vysoké částky, záleží na tom, jakou nemovitostí budete ručit a jak bude oceněna.

Kalendář, propiska a počítání peněz

  • Nebankovní úvěry mají tu výhodu, že jsou tolerantnější. Naše společnost toleruje záznamy v registrech dlužníků i nízké příjmy. Dokonce pomůžeme i lidem s jinými než pravidelnými měsíčními příjmy, které jim přichází z běžné výplaty. Pomůžeme i v ostatních situacích, lidem v nesnázích.
  • Další nespornou výhodou je to, že jsme ochotni poskytnout půjčku i v případě, že máte dluhy nebo exekuce. Nastavíme splátky tak, abyste je dokázali splácet. Dluhy můžeme vyplatit a vy můžete platit pouze jednu naši půjčku. Doba splatnosti může být až 30 let.

Kanceláře se zděnou zdí, mnoho obrázků, stůl, počítače a muž co pracuje

Pojem 100% hypotéka neexistuje

100% hypotéka Nebankovní hypotéky je název, se kterým se stále ještě běžně setkáte, ale který již neexistuje. Od 1. Dubna 2017 již není možné získat plných 100% z ceny nemovitosti. Zákony se v tomto ohledu změnily a je potřeba pravidla dodržovat, proto vám v žádné bance, nebankovní společnosti, soukromé nebo jiné finanční instituci nenabídnou plných sto procent, protože to není možné.

  • U nás však můžete získat 90% z hodnoty nemovitosti. Tak vysoko se můžete dopracovat, stačí si nechat ohodnotit vaši nemovitost. Zpracujeme nabídku rychle a hned vám zašleme výsledek. Vyplňte pár základních informací a hned můžete vědět, kolik budete splácet, na jak dlouho dobu a další potřebné náležitosti. Tento předběžný návrh je pro vás samozřejmě zdarma, takže nic předem neplatíte, ani za odhad nemovitosti.