Potřebujete bazénový vysavač?

Listy, kamínky, písek, prach… To vše se povaluje na dně vašeho bazénu? Co teď s tím? Vsaďte na vysavač bazénu Techneco! Ten vás všech nežádoucích nečistot zbaví v několika minutách.
Bazénové vysavače patří mezi důležitou výbavu pro všechny typy bazénů. Udrží kvalitní vodu nejen u zahradních, ale také interiérových bazénů. Hlavním úkolem bazénových vysavačů je odstraňovat nanesené nečistoty z okolního prostředí, ať už se jedná o suché listy, drobné klacíky nebo prach. Bazénový vysavač odstraňuje nejen nečistoty ze dna bazénu, ale také z jeho stěn.

vysavač

V průběhu roku se do bazénu dostávají nežádoucí nečistoty, a to zejména v případě, není-li bazén zakrytý plachtou. Nečistoty se poté usazují na dně a stěnách bazénu a vytvářejí usazeniny. S těmito nečistotami si spolehlivě poradí právě bazénové vysavače, které se rozdělují na ruční, poloautomatické a automatické.
Nejprve se zaměříme na ruční vysavače. Jak už sám název napovídá, jedná se o vysavače, které se ovládají ručně. Bazénový vysavač se připojí hadicí přes skimmer k bazénové filtraci. Na konci hadice je dlouhá tyč zakončená kartáčem. Vy se pak s tyčí pohybujete po bazénu a jednoduše vysáváte.
Druhým typem jsou vysavače poloautomatické. Tyto vysavače se, stejně jako vysavače ruční, připojují hadicí přes skimmer k bazénové filtraci. Vysavač poté zapnete a ten už pracuje sám. Ušetříte si tak nejen práci, ale také energii.
Posledním typem jsou vysavače automatické. Tento typ vysavače pracuje jako samostatná jednotka, nemusíte ho připojovat k bazénové filtraci. Jednoduše jej zapnete a ten už veškerou práci vykoná za vás.

čištění bazénu

Pro jaký typ jste se rozhodli? Dáte přednost raději pohodlí a zvolíte poloautomatický nebo automatický vysavač nebo se toho nebojíte a půjdete do ručního? Ať už tak nebo tak, s každým typem budete velmi spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup