Pojištění odpovědnosti za škodu v práci rozhodně není žádným luxusem

Máte náročné zaměstnání, ve kterém by každá chyba přišla opravdu draho? Cítíte opravdu velkou odpovědnost a přemýšlíte nad odpovídajícím pojistným krytím? Samozřejmě, nabídka moderních pojišťoven s vámi počítá, a kromě pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě je k mání i smlouva, která se týká klasického zaměstnaneckého poměru.

arcr.cz_ergo_cz_uvodni_IFKzRo

Nezáleží přitom na tom, jestli ve své práci pravidelně jezdíte s vysokozdvižným vozíkem nebo jste každý den za volantem služebního auta. Nabídka se umí přizpůsobit, existuje také několik různých forem pojistky, z nichž jedna je přímo pro řidiče z povolání.

Výhodou je zde i celosvětová platnost

Pokud vás zaměstnavatel pravidelně posílá na služební cesty do ciziny, je jasné, že pak budete chtít i komplexní pojistku, která pokryje i případné škody způsobené mimo ČR. Přesně takový produkt je ale již připraven, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli vás spolehlivě ochrání, ať už vykonáváte své pracovní povinnosti kdekoliv.

Tarif Řidič PLUS je pak určen pro ty, kteří využívají služební vůz i k různým soukromým účelům. A jaká je nejvyšší možná pojistná suma? V tomto případě činí půl milionu korun, spoluúčast pak činí nanejvýš pět tisícovek za předpokladu, že je takto ve smlouvě přímo uvedena.

arcr.cz_ergo_cz_01

Jednoduchá smlouva s minimem náležitostí

Nemusíte dlouho čekat ani dávat k dispozici desítky různých osobních dat. Smlouva je koncipována jednoduše a věcně, bez dlouhých a na první pohled nejasných formulací. Nabízí se například i možnost sjednat jednu dohodu pro celý pracovní kolektiv, nikde totiž není psáno, že je určena pouze pro jednotlivce. ERGO pojišťovna nabízí širokou škálu dalších produktů, kromě jiného i cestovní nebo úrazové pojištění. Pětadvacetiletá tradice v ČR potom mluví naprosto za vše.