Znáte parfémy Yodeyma Paris?


Pokud máte rádi parfémy a nestačí vám jeden, nebo dva, které střídáte stále dokola, pak se jedná o celkem nákladný koníček. I když je pravda, že parfémy jsou na e-shopech stále levnější. Pokud pro vás není rozhodující značka, ale opravdu vůně, která se vám líbí, potom by vás mohly parfémy Yodeyma zaujmout. Jsou totiž cenově dostupnější, kvalitní a vy si tak můžete pořídit více parfémů, které budete střídat podle nálady.

parfem-yodeyma-caribbean

Něco málo o parfémech Yodeyma Paris

Pokud jste o parfémech Yodeyma ještě neslyšeli, máme pro vás rychlé představení této značky.

Yodeyma Paris patří mezi evropskou jedničku ve výrobě parfémů, které mají vonnou charakteristiku známých značek, takže můžete vonět svou oblíbenou značkovou vůní, ale za nižší cenu.

I když se jedná o alternativy ke značkovým vůním, tak parfémy Yodeyma Paris se vyznačují velmi vysokou kvalitou díky využívání pouze nejkvalitnějších francouzských parfémových olejů. Parfémy Yodeyma můžete mít ve flakonech o velikosti 15, 50, nebo 100 ml a jejich design je charakteristický čistým a sjednoceným vzhledem napříč všemi parfémy.

Yodeyma parfémy prochází náročnými testy kvality a díky tomu je jejich vůně opravdu povedená, dlouho vydrží a jsou stále více oblíbené mezi již zavedenými a známými značkami parfémů.

parfem-yodeyma-adriana

Vůně pro ženu: Yodeyma Adriana

Vůni tohoto krásného parfému tvoří především charismatické sladké tóny černého rybízu s intenzivní a příjemnou vanilkou. Parfém Yodeyma Adriana udělá dokonalý první dojem díky svému originálnímu charakteru. Tato vůně se skvěle hodí pro sofistikovanou a nezávislou ženu.

Složení parfému Yodeyma Adriana

  • Hlava: černý rybíz
  • Srdce: vanilka
  • Základ: dřevo

Vůně pro muže: Yodeyma Caribbean

Vůni parfému Yodeyma Caribbean charakterizují především dlouhotrvající tóny bergamotky a levandule, které tak představují klasickou mužnost s dotekem jantaru a jsou pro každého opravdového a silného muže, který vynikne z davu a zanechá vzpomínku na svou mužnost, kterou tento parfém krásně podtrhne.

Složení parfému Yodeyma Caribbean

  • Hlava: bergamotka
  • Srdce: růžový pepř
  • Základ: dřevo

5/5 - (1 vote)