Pořiďte si nafukovací vířivku

Nafukovací vířivky jsou dnes již běžně dostupné pro každou domácnost. Záleží jen na vás, jak moc velkou potřebujete, zdali ji budete využívat jen jako jednotlivci nebo si uděláte s vašimi přáteli zahradní party. Ač se to nezdá, je opravdu na výběr mnoho modelů a dají se použít jak v interiéru, tak i jako venkovní na vaší zahrádce.  Vířivku můžete použít celoročně a navíc má blahodárný účinek na vaše zdraví.
vířivka na zahradě
Instalace je snadná, že to zvládnete i do 10 minut. Dokonce ani nemusíte svolávat celou rodinu, aby vám ji pomohla nafouknout. Jednoduše se sama instaluje díky instalačnímu mechanismu – postačí zapojení do elektrické zásuvky a vířivka se nafoukne. Napuštění vody už je pro vás úplná hračka. Ohřev vody je výkonný s minimalizací tepelných ztrát díky izolačnímu krytu.

Funkčnost vířivých bazénů
Bez trysek bychom se neobešli. Měli bychom pouze pěkný bazén, do kterého bychom se mohli posadit, a to by nás během chvíle omrzelo. Vířivé bazény obsahují trysky, které jsou schopné masírovat naše tělo. Pohyb vody může být pulzační nebo rotační, záleží na nastavení. Namáhané části těla potřebují zkrátka relaxaci a tak nejvíce se zaměřují vířivé bazény na krk, páteř, klouby, svaly a chodidla. Taková koupel je to nejlepší pro rozcvičení ztuhlých a těžce pohyblivých kloubů a svalů. Blahodárný účinek to má i na krevní oběh, protože dochází v teplé vodě k rozšiřování cév. Dále se sníží krevní tlak, zmírní úzkost, otoky a pomáhá i proti bolestem při artritidě.

Voda se dá vyhřát na 40°C díky vestavěnému ohřevu. Vířivka má vlastní cirkulační a filtrační systém. Součástí dalšího vybavení je elektronický ovládací systém, který zajišťuje pravidelné filtrování.
vířivka venku

Zábava, relaxace a masáže

Zkrátka takový wellness přímo za dveřmi vašeho domova nebo zahrádky. Setkání s přáteli může pokračovat v příjemném prostředí a můžete si společně se skleničkou v ruce užívat nejen masáží, ale také třeba jen vyprávění vašich zážitků. Na okraj vířivky si snadno odložíte občerstvení nebo jiné věci pro zábavu.