Pracujte pro Selvintech, spojte se s Janou Háteovou

Studenti to nemají snadné. Na první pohled to může vypadat jednoduše – žijete ve velkém městě, někde na koleji, ale o jídlo a placení nájmu se vám starají rodiče, takže vy jen docházíte do školy a v mezičase se můžete bavit. Jenže tak to úplně není. I učení dá zabrat a každá zábava něco stojí. Takže když se chcete bavit anebo si chcete koupit něco navíc – třeba něco na sebe, a nechcete být tak moc závislí na rodičích, tak vám nezbývá než si potřebné peníze vydělat.sněhulák, vánoční dekorace
Takže potřebujete brigádu, to je jasné. Nejlépe takovou, které se můžete věnovat po škole, tedy po večerech. Ovšem do té míry, abyste měli také dostatek času na učení. Jak to všechno ideálně skloubit? S pomocí flexibilní brigády!
Ideální přivýdělek je takový, který můžete vykonávat z libovolného místa a vždy v době, kdy máte zrovna čas. Co třeba pracovat přes internet? Mnohem lepší je varianta, kdy nebudete muset vůbec přemýšlet. Přece jen učení namáhá mozek, a když jej máte kombinovat s další mozkovou námahou, pak už se vám do hlavy nic nevleze. Takže nejlepší je střídat práci psychickou s prací manuální.vánoční dekorace, barevná světýlka

Co takhle brigáda pro firmu Selvintech?

Stačí kontaktovat paní Janu Háteovou a dozvíte se vše, co je potřeba.
Ovšem nejprve se porozhlédněte na internetu po recenzích lidí, kteří už práci někdy vyzkoušeli. Z příspěvků v diskuzích se dozvíte, co o ní tito lidé soudí, a zda je to práce, jakou si pro sebe představujete.
Konkrétně jde o výrobu drobných dekorací z korálků. Vyrábějí https://www.csfd.cz/film/13065-takhle-se-s-damou-nejedna/prehled/ se ručně, bez použití strojů. Jedná se o jemnou práci s drobnými komponenty, takže byste měli být alespoň trochu manuálně zruční, trpěliví, a samozřejmě pečliví.
Jestliže vám takové nároky nedělají problém a rádi něco tvoříte a vyrábíte, pak je to ideální příležitost pro vás, jak si i při náročném studiu příjemně přivydělat. Neváhejte a ozvěte se co nejdříve, ať se můžete pustit do práce!