Proč americká hypotéka?

Pokud si člověk v dnešní době potřebuje vypůjčit nějaké peníze, má celou plejádu možností, kam se obrátit. Ovšem je poněkud smutnou pravdou, že pokud si potřebuje půjčit někdo, kdo není zrovna ideálním žadatelem, obrací se nejednou marně. Protože těmi, kdo se obracejí spolu s ním, jsou i četní poskytovatelé půjček, obracející se ale k němu zády.kufr plný peněz
Je to smutné, ale je to tak. Pokud si člověk potřebuje půjčit peníze a nemůže se zrovna moc chlubit ani svými příjmy, ani čistým štítem v záležitostech registrů dlužníků, případně ani jinými záležitostmi, jež se jeho finanční situace týkají, nejednou neuspěje. Poskytovatelům půjček jde totiž nejen o to, aby lidem půjčili, ale i o to (a hlavně o to), aby své peníze dostali v pořádku a s úroky i zpět. A to by mohl být u nedůvěryhodně vypadajícího jedince problém.
A tak je zkrátka skutečností, že nejeden z našinců jen tak někde neuspěje. A pokud se mu podaří někde peníze získat, je to americká hypotéka nebankovní.
Právě ta je totiž produktem určeným pro ty, kdo potřebují půjčit, avšak neodpovídají zrovna ideálu žadatele o půjčku. Tady uspějí i ti s poněkud pošramocenou reputací.
Zde totiž stačí dát do zástavy vhodnou nemovitost, čímž je zaručeno, že má žadatel skutečně v úmyslu splácet, a tento rázem může získat až sedmdesát procent odhadní ceny této nemovitosti. A nevadí přitom ani nějaký ten podružný záznam v registrech dlužníků, ani nižší daňové přiznání u podnikatele, ani nějaké případné další pochybnosti.úspory
Člověk si tu nejen přijde na své peníze, ale navíc si může být jist i tím, že je získá docela rychle. Ocenění nemovitosti je často zvládnuto do čtyřiadvaceti hodin, a jakmile jsou dodány všechny potřebné podklady, jsou peníze vyplaceny okamžitě.
A zatímco je získání peněz v tomto případě rychlé, splácení se může klidně i protáhnout, a to až na třicet let. Samozřejmě s možností předčasného splacení kdykoliv a bez sankcí.
A i další podmínky jsou tu skvělé. Nevěříte-li, přesvědčte se sami.