Profesionální dopravní značení vám zajistí certifikovaná firma

Existuje mnoho případů, kdy soukromá osoba nebo firma potřebuje realizovat dopravní značení. Dopravní značky totiž najdeme nejen na pozemních komunikacích ve vlastnictví obcí nebo správy silnic, ale také na různých soukromých parkovištích, soukromých příjezdových cestách a podobně. Na mnoha těchto místech může být potřeba realizace dopravního značení. Je potřeba k němu však přistupovat podle platných právních předpisů, proto toto označení nemůže realizovat jen tak někdo.

arcr.cz_azznacky_01

Typy dopravního značení

Dopravní značení musí realizovat certifikovaná firma, která má na to potřebné oprávnění. To má zajistit, že výsledný projekt bude splňovat veškeré zákonné normy. Zároveň existuje více druhů dopravního značení, podle toho, zda potřebujete zajistit značení přímo na vozovce, nebo dopravními značkami. Podle toho se rozlišujeme dopravní značení na dva typy. Hovoříme tedy konkrétně o dopravním značení:

  • Svislém
  • Vodorovném

Pokud se jedná o svislé dopravní značení, tak to jsou klasické dopravní značky, které jsou napevno umístěny v blízkosti komunikace. Tyto dopravní značky se instalují natrvalo, ale mohou být také dopravní značky přenosné, které si můžete pronajmout. Ty se používají v případě přechodných stavebních úprav a podobně.
U vodorovného dopravního značení se potom bavíme o klasických čarách na silnici, které mohou představovat například vyznačení parkovacích míst a podobně. Dopravní značení vodorovné se nanáší na vozovku speciálními barvami, které se volí podle požadavků na trvanlivost dopravního značení. To musí odolávat zejména povětrnostním podmínkám.

arcr.cz_azznacky_02

Zvolte vhodnou firmu

Určitě se vyplatí dát na reference a zvolit realizační firmu, která vám zajistí realizaci dopravního značení na klíč kvalitně. S dobrou firmou si ušetříte starosti a v konečném důsledku i peníze. Jak jsme zmínili už v úvodu, nezapomeňte, že každá taková firma musí mít patřičné oprávnění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup