Řešení pro soukromé objekty i firmy

V sychravém počasí a zimním období rostou skutečně poměrné velké výdaje za vytápění objektů. Není divu, že každý hledá různé alternativy, jak a především kde ušetřit. Pokud se zastavíme u topiva, poté stojí za úvahu dřevěné pelety na topení, které si již získaly na popularitě mnoho svých uživatelů. Pelety jsou ideální možností, jak velmi dobře, ekonomicky a dokonce i ekologicky vytápět objekty a přitom nevynaložit velké fyzické úsilí. Peletováním vzniká totiž zcela nový druh paliva, který přináší mnoho benefitů. Navíc se jedná o skutečně čisté palivo, jehož hlavním základem jsou piliny, které jsou bez příměsí. Čisté smrkové nebo borovicové dřevo, které když shoří, tak lze ještě použít jako zahradní hnojivo.

pelety

Malé, ale šikovné

Dřevěné pelety jsou skutečně moc šikovné. Vyrábí se lisováním, tudíž malé granulky jsou skladné a snadno se dají použít do automatických kotlů. Určitě si je zamilujete již jen tím, že mají velmi dobrou výhřevnost, nepotřebují velké skladovací prostory a především při topení je kolem vás vždy čisto, žádný prach ani nepořádek jako například z uhlí. Tyto pelety naleznou uplatnění i v kotelnách s vyšším výkonem. Pokud hledáte kompromis mezi kvalitou paliva a cenovou relací, poté si rozhodně vyberete. A věřte tomu, že je mnoho důvodů, proč si zrovna vybrat pelety.

  • Velmi snadná manipulace a bez fyzické práce.
  • Dřevěné pelety šetří životní prostředí.
  • Mají velmi vysokou výhřevnost.
  • Nezůstává mnoho popela, ten navíc lze použít jako zahradní hnojivo.
  • Cenově jsou velmi dobře dostupné.
  • Ideální pro automatické kotle, kdy není třeba chodit přikládat.

pelety na topení

BIO pelety až do domu

RVF.eu nabízí vysoce kvalitní BIO dřevěné pelety, kdy na jejich výrobu používá kvalitní smrkové piliny. V nich nenaleznete žádnou příměs kůry a ani chemická pojiva. Dále si můžete objednat i jiné dřevěné pelety podle vlastního výběru. Objednávku vyřídíte velmi rychle a snadno z pohodlí domova, kam vám je rovnou i dovezou. Není problém ani odběru většího množství, což je výhodné pro firmy. Kvalitní dřevěné pelety za velmi příznivou cenu dostanete až na místo určení, bez námahy a starostí, čím budete letos vytápět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup