Retenční jímky

Dešťová voda přináší spoustu benefitů. Především je zdarma a vy ji tak můžete využít k zalévání zahrady nebo pokojových rostlin, a dokonce i praní prádla. Navíc je i pro květiny i plodiny mnohem vhodnější než voda z vodovodu. Neobsahuje totiž chlor a soli. Dešťovou vodu však nemusíte jen chytat do sudů a spoléhat tak jen na množství, které vám zteče z okapů.

jímka

Chytré a praktické řešení i do vaší zahrady
Chytrým a praktickým řešením jsou retenční jímky, které mají obrovský potenciál, který by byla škoda nevyužít. Sjednejte si na kompletní realizaci retenční jímky a vsakovací nádrže specializovanou firmu, která se postará o všechno potřebné.
Retenční nádrže se liší podle typu konstrukce a její výběr je závislý především na konkrétním místě usazení.
Druhy retenčních jímek

  • samonosné
  • k obetonování
  • dvouplášťové

Retenční jímky a vsakovací nádrže na klíč od A až po Z

  • SDĚLENÍ PŘEDSTAV A DOMLUVENÍ PODROBNOSTÍ

Na prvopočátku všeho se sejdeme a společně do detailů probereme veškeré podrobnosti týkající se vašich představ o místě pro retenční jímku. Na základě vašich požadavků vybereme vhodnou nádrž ve vámi vybraném provedení.

  • VÝKOPOVÉ PRÁCE

Pak přijde na řadu příprava podloží. Provedeme nutné a nezbytné výkopové práce na vašem pozemku profesionální technikou.

retenční jímka

  • INSTALACE A PŘIPOJENÍ K POTRUBÍ

Poté proběhne instalace nádrže a její připojení k potrubí, napojení dešťových svodů a přepadu do vsakovací jímky.

  • LIKVIDACE ODPADU VZNIKLÉHO PŘI VÝKOPU

Spolehnout se můžete i na to, že po provedení všech potřebných prací se postaráme o likvidaci odpadu vzniklého při výkopových pracích.
Neváhejte se obrátit na profesionální firmu s dlouholetou tradicí, která vám zajistí komplexní služby včetně potřebného poradenství ohledně výběru a následnou realizace retenční jímky a vsakovací nádrže.