Rychlá a snadná pomoc

Podnikání není nikdy jen o tom, že se budete věnovat pouze a jen svému zaměření, protože je nutné dodržet ještě další povinnosti, které ukládá zákon. Je nutné totiž ještě zavést evidenci, která bude informovat o provozu vaší firmy a mnoho dalších administrativních úkonů. V dnešní době se ovšem dá vše zařídit velmi jednoduše a nechat pracovat elektroniku za vás, jen vědět, který nástroj bude ten pravý. Určitě za zmínku stojí pokladna do obchodu, která umí víc než se jen zaměřovat na tržby. Skrze ni můžete totiž získat nejen již zmíněnou kontrolu tržeb, ale také přehled dodavatelů, skladové zásoby, evidovat docházku zaměstnanců. Poradí si s fakturami, objednávkovým systémem, s e-shopem, dokáže odměnit věrné zákazníky, zkrátka to bude vaše pomocnice v každém směru.

pokladní systém

Komplexní řešení pěkně na míru

Díky Dotykačce můžete získat jedinečný a komplexní systém, který si můžete objednat přesně na míru. Veškerou potřebnou administrativu, pokladnu do obchodu, ale rovněž i váhu, případně externí terminál, který zase umožní skvěle věci a prodej řídit z jiného místa, než z uvedené provozovny a samozřejmostí je rovněž i platební terminál. Zkrátka systém, který usnadní veškeré vedení podniku a vám skutečně zůstane více času na vaši práci nebo prezentaci firmy.

pokladny

Systém myslí na všechno

Někdy se skutečně vyplatí i kontrola nebo vzdálená správa, zvláště když zrovna nemůžete být přítomní na místě. A ani v tomto případě Dotykačka nezklame a nabízí skutečně komplexní systémy podle potřeby. Navíc samozřejmě je k dispozici i non stop poradna a v případě problémů budete mít velmi brzké řešení k dispozici. Je ale pravdou, že něco zůstane i na vás a to je pravidelná aktualizace všech pokladních aplikací. Nové verze jsou k dispozici zhruba každých 30 dnů. Pravidelnou péčí si zajistíme bezproblémový chod nežhavějších novinek. Na trhu se jedná o velmi výkonný systém, který všem podnikatelům usnadňuje práci a navíc vše vyhodnotí s naprostou přesností. Pokladní systém dokáže pohlídat cokoliv, co byste museli mít v paměti vy nebo co byste si museli zapsat. Takhle na jednom místě budou uloženy všechny dostupné informace.