Smart žárovka dohlédne na spotřebu elektřiny v domácnosti


V dnešní době jsou ceny energií stále poměrně vysoko a nedá se očekávat zásadní změna trendu. Co dělat? Jednoduše, všichni se musí přizpůsobit vzniklé situaci a umět na ni reagovat. Úspora je na prvním místě, v sortimentu osvětlení nastal tento trend už před lety. Dnešní žárovky ale umějí mnohem víc než jen šetřit. Zvládnou snadno přepnout barvu světla, záleží na náladě, kterou právě máte. Pokud chcete, můžete si snadno vybrat z přednastavených barevných scén, díky nimž bude večerní zábava opravdu skvělá. Stačí kliknutí v mobilní aplikaci, vlastně ani nemusíte chodit k vypínači. Takový je totiž svět 21. století!

Letitá životnost je velkou výhodou

Klasická smart žárovka vám vydrží doma hodně dlouho. U produktu s paticí E27 je uvedena životnost 30 tisíc hodin, což je opravdu zajímavé číslo. V praxi to může znamenat několik let bez jakékoliv výměny. A kam se toto osvětlení hodí? To záleží na majitelích nemovitostí, protože se dobře vyjímá v dětských pokojíčcích nebo v ložnicích, samozřejmostí je obývací pokoj nebo kuchyně a koupelna.

smart žárovka

Snadno se srovná s tím, že je v místnosti teplota pod bodem mrazu, umístěním do garáže proto nic nezkazíte. Velmi dobrou zprávou je možnost využití ovládání hlasem, jako je například Amazon Alexa. Stačí několik slov a zhasnutí je dílem okamžiku, pohodlí je totiž až na prvním místě žebříčku!

Snadná instalace všechny potěší

Tento typ osvětlení se na první pohled neliší od zavedené klasiky. Instalace je snadná a nepotřebujete k ní žádné velké technické dovednosti. Našroubovat nebo vyšroubovat žárovku umí každý, sladění s mobilní aplikací je podobně snadné. Mimochodem, chtěli byste se probudit světlem? Stačí to nastavit ve smartphonu a pak se jen těšit na ráno. Více informací k tomuto tématu je na cel-tec.cz!