Pravidelná údržba koberců


Ve většině případů je doporučeno čistit koberce každý rok a samozřejmě to má své opodstatnění. Nejedná se jen o pravidelné vysávání, které se běžně provádí každý den, ale o hloubkové čištění koberců, které si poradí nejen s nečistotou, skvrnami, ale právě s daleko nebezpečnějšími záležitostmi, jako jsou bakterie, viry a alergeny. Je přirozené, že pokud budete mít koberec na místě, které bude více zatěžováno, tak se nedoporučuje čekat rok a více, ale klidně si takové profesionální vyčištění koberců domluvit i dříve. Koberce budou jako nové a navíc i ošetřené, že nebude taková přilnavost prachu.

čištění koberců

Koberec je přežitek nebo vhodný doplněk

Je logické, že právě koberec dodá místu jakési kouzlo a krásu a je jedno jestli bude položený po celé ploše místnosti nebo se bude jednat o kusové produkty. Vždy je možné se obrátit na čištění koberců Brno a zajistit si tak profesionální a bezpečnou službu. Vaše koberce budou posléze jako nové a navíc i ošetřené a voňavé.

Simonita ví, jak uspokojit své klienty

Pojďme se podívat, co takové profesionální čištění koberců přináší a je třeba hned na prvním místě zmínit zdravé prostředí bez virů, bakterií a alergenů nebo dalších škodlivých částic.

vysavač

  • Dáte stopku prachu, nečistotám a všem nežádoucím prvkům.
  • Koberec bude čistý a hygienický jak pro vaše děti, tak vás samotné.
  • Čisticí prostředky jsou certifikované a nezávadné, navíc šetrné k životnímu prostředí.
  • Bude se vám lépe dýchat, jelikož se nebude na koberci usazovat prach, který se posléze rozvíří do vzduchu.
  • Po vyčištění oceníte i opětovné vzkříšení původních barev a odstínů.
  • Prodloužíte životnost svého koberce.
  • A dokonce není problém se domluvit na impregnaci.

Profesionální firma, která čistí tímto způsobem nejen koberce, ale také sedací soupravy nebo matrace, tak rozhodně dbá na své zakázky spolehlivě a ke každému zákazníkovi přistupuje zcela individuálně. To vždy zaručí efektivitu a kvalitní vyčištění.