Společnost AuPortal

Společnost AuPortal dováží do České republiky i na Slovensko investiční zlato a investiční stříbro. Společnost vznikla právě z důvodu potřeby tuzemského, a především spolehlivého dodavatele pro zmíněné investiční stříbro a zlato. Nyní poskytujeme služby všem zájemcům o investiční stříbro i zlato, ať už se jedná o velké podnikatele, majitele společností nebo o soukromé osoby. Dáváme si záležet, abychom vyšli všem vstříc, a tedy nezáleží na tom, zdali jste malý či velký investor, pokaždé nám bude záležet na Vašem přání.
Naše společnost spolupracuje s předními světovými výrobci, a jsme v kontaktu také s dodavateli investičního zlata a stříbra, kteří figurují na zahraničních trzích. Jejich obchodníci jsou zároveň předními odborníky, kteří se orientují v nákupu i logistice týkající se zlata a stříbra na trhu.

mince

Správné rozhodnutí

Proč vyzkoušet právě investiční zlato a stříbro? Jednak nám můžete důvěřovat, protože jsme významní obchodníci se zkušenostmi. Patříme mezi přímé partnery dodavatelů, a tak máte jistotu, že Vaše produkty se k Vám dostanou přímou cestou. Samozřejmostí je naše registrace u puncovního úřadu. Výhodou je, že si můžete vybrat produkty a rovnou je i nakoupit. K dispozici máme mnoho zlatých a stříbrných mincí i slitků, ale výjimkou nejsou ani sběratelské mince z celého světa, které by Vás mohly zaujmout.

zlaté mince

Victoria´s riflebird – Rajka queenslandská

Rádi byste měli něco zcela originálního, co nebude mít ve své sbírce každý? Pak bychom zcela jistě doporučili tuto minci – Rajka queenslandská. Jedná se o endemický druh, který se vyskytuje jen a pouze na severovýchodě Queenslandu. Jistou spojitost má také s Novou Guineí, protože právě v této oblasti se perutě Rajky využívají jako platidlo tamějších kmenů, a zároveň se nosí jako ozdoba na kulturních obřadech. Tato mince bude dodána v kapsli, a jedná se o limitovanou edici, kdy je v oběhu pouhých pět tisíc kusů v celém světě!