Textilie, ze které dýchá útulný domov

Možná si ještě pamětníci vybaví dobu, kdy nebylo příliš možností ve volbě přehozů přes sedací soupravy. Velice oblíbené byly odjakživa různé „chlupatiny“ a tak nám výrobci nabízeli známé leskymo.

  • Tento materiál vypadal první dny velice hezky a pak už začal ztrácet na kráse i kvalitě.
  • Chlup se sesedl a několik vyprání na něm také zanechalo nesmazatelné stopy.
  • Kromě toho byly chlupy všude, kam oko dohlédlo.

mikroplysova-deka-sob-modry-150x200

Současní výrobci vyřešili všechny uvedené problémy nabídkou moderního materiálu, kterým je mikroplyš. Tato textilie si dlouhou dobu zachovává nejen svůj původní vzhled, ale také se nemůže stát, že bychom po přikrytí nebo posezení měli na sobě jakékoliv stopy. Mikroplyšové deky jsou vhodné všude tam, kde chcete získat nejen luxusní vzhled, ale také pocit útulného domova. Mikroplyš totiž přesně tak působí.

Textilie vhodná i pro naše nejmenší

Mikroplyšové deky jsou velice vhodným doplňkem dětské výbavičky. Můžete ji použít například jako podložku při přebalování. Máte tak jistotu, že vaše miminko nebude nejen nic tlačit, ale také studit. Mikroplyš může být i součástí lůžka pro dospělé spáče. Mikroplyšová prostěradla vynikají svou měkkostí a přizpůsobivostí.

mikroplysove-prosteradlo-mikroflanel-jahu-90x200-fialova

  • Pokud zvolíte pro vaše prostěradlo mikroplyšový materiál, pak je velice vhodné vybavit si stejně i celou postel.

Mikroplyšové povlečení je vyráběné v mnoha barevných odstínech a vzorech. To pravé si tak můžete vybrat nejen do moderně zařízeného bytu, ale i na rustikálně laděnou chatu nebo chalupu.

Mikroplyš uspokojí nároky i teenagerů

Největší nároky na své bydlení mají většinou teenageři. Chtějí něco dokonale originálního a neotřelého a hned tak s něčím se nespokojí. Výrobci ložního povlečení pochopitelně mysleli i na ně.

  • Mohou si do svého pokoje vybrat nejen různé geometrické a abstraktní vzory, ale také například vzory kaktusů či starých tiskovin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup