Ubytování v glamping chatkách ve Slovinsku

Jste mladý pár a hledáte ubytování na Slovinsku? Ubytování Glamping Slovinsko vám poskytne vše, co potřebujete. Jedná se o krásné a útulné glamping chatky. Kemp disponuje celkem pěti chatkami pro dvě osoby a jednou větší glamping chatkou pro rodiny s dětmi. Chatky jsou pojmenované po bylinkách, které majitelka velmi ráda sbírá a vytváří z nich různé produkty. Mezi ně patří marmelády, sušené čaje, bylinné mýdla a likéry. Chatky jsou krásně provoněné bylinnou vůní. Čistě a pečlivě uklizené. Sociální zařízení je společné pro všechny hosty kempu.

kouzelné Slovinsko

V koupelně naleznete i fén, který ocení dlouhovlasé ženy. Na vše je kladený velký nárok a majitelé se dobře o čistotu starají. Ke každé chatě je vlastní venkovní posezení, kde budete moci snídat při východu slunce nebo naopak večeřet při zapadání slunce a nechat se ukolébat pohádkovou krajinou a výhledem na hory. Rozhodně vám nebude nic chybět. Venku můžete využít zastřešeného grilování nebo kamen pro přípravu pokrmů. Když se vám nebude chtít vařit, můžete využít naši restauraci s barem. Kde si pochutnáte na našich místních specialitách. K ubytování je možné si přiobjednat bohaté snídaně. Kdyby vám chatky nevyhovovaly je možnost se ubytovat ve stanech.

mladý pár

Nedaleko kempu můžete navštívit krásné křišťálové jezero Planšarské. jeho krása vás okouzlí. Dále máte možnost navštívit spoustu turistických vrcholů jedinečných hor Grintovec, Skuta a další. Slovinsko je krásná země pro milovníky turistiky, hor a čerstvého vzduchu.
Do kempu můžete vzít i čtyřnohého mazlíčka a nemusíte ho nechávat doma. Pejsci ocení možnost volného proběhnutí po horách.
Neváhejte a dopřejte si dovolenou, po které dlouhou dobu toužíte. Spoustu nových zážitků a pohádkovou krajinu s krásnými výhledy. Nebudete litovat a rádi se budete vracet. Zažijte dobrodružství a romantiku v krásné přírodě.