Úniková hra jako skvělé vyplnění volného času

Jen si vzpomeňte, kdy jste se společně naposledy sešli s partou přátel a užili si příjemně strávený čas v zábavném duchu?? Že už to bude nějaký ten pátek? Tak je všechny znovu svolejte a přijďte si vyzkoušet escape game Hradec Králové.
Pokud jste ještě doposud neměli možnost žádnou únikovou hru vyzkoušet, tak věřte, že bude předčit vaše očekávání. Pokud tedy milujete detektivní piplavou práci, řešení zdánlivě neřešitelného, tak je to právě pro vás ta správná aktivita pro volný čas. Vyrazit na ni můžete v páru, s partou přátel nebo i s kolegy z práce v rámce teambuildingu.

tým

Máte na to? To zjistíte přímo na místě, kdy budete mít stanovený časový rámec, během kterého vás bude čekat plnění různých úkolů. Plněním těchto úkolů se budete krůček po krůčku posouvat dopředu a návaznost jednotlivých hádanek a úkolů vás dovede k včasnému opuštění místnosti ve stanoveném limitu. Tak co myslíte, zvládnete to společnými silami?

Tato zábavně – logická aktivita v podobě únikové hry není jen tak nějaká obyčejná hra. Je nejen skvělou výplní volného času, zábavnou kolektivní aktivitou, ale také zapojíte vaše mozkové buňky, zlepšíte se v oblasti logického myšlení a uvažování.
Vyberte si z několika typů únikových her tu, která vás nejvíce láká a na kterou se nejvíce cítíte, že byste ji mohli úspěšně absolvovat ve stanoveném časovém limitu. Čeká na vás spousta nástrah, hádanek a záhad, které musíte vyřešit, abyste získali klíč k odemčení dveří s označením „exit“. Máte na to? To nezjistíte, pokud tuto hru nevyzkoušíte.

volba

Přijďte k nám poměřit svoje síly s vašimi přáteli, známými nebo kolegy a společnými silami se pokuste vyřešit stanovené úkoly. Zjistíte, jak fungujete jako kolektiv a utužíte také vaše přátelské nebo kolegiální vztahy. Přijďte si užít společně strávený čas a užijte si tuto zábavně – logickou aktivitu, která vás bude bavit.