V laserové aréně se vám rozproudí krev v těle


Chcete si na chvíli psychicky odpočinout? Rozproudit krev v těle? Zažít trochu příjemného napětí? To všechno na vás čeká v laserové aréně v Praze, kam se můžete přijít odreagovat, kdykoli budete mít chuť.
Laserová střílečka je tu pro vás k dispozici sedm dní v týdnu a můžete sem dorazit v libovolné sestavě i libovolném počtu lidí. To jediné, co je před návštěvou laserové arény potřeba udělat, je rezervovat svůj termín pomocí online rezervačního systému na webových stránkách organizace .

billboard-right(1)

Stačí zde zadat konkrétní vámi zvolený termín a počet osob, které se na místo dostaví. Vybírat můžete hned ze dvou typů arén – buď navštívíte ruiny města legendárních Aztéků anebo tajemný labyrint. Navíc máte k dispozici více než deset možných herních módů a tato společná kombinace znamená hromadu zábavy, jaká se vám jen tak neomrzí. Čím dříve si rezervujete svůj čas, tím dříve budete mít jistotu, že bude aréna pouze vaše.

A záleží pouze na vás, s kým se na místo dostavíte. Ač to tak třeba na první pohled nevypadá, tak laserová střílečka je naprosto vhodná pro obě pohlaví a všechny věkové skupiny. Každý, kdo v ruce udrží laserovou pistoli, to může zkusit. A to i bez předchozích zkušeností. Tato hra je naprosto bezpečná a nevyžaduje žádné zvláštní schopnosti. Jistě se vám ovšem bude hodit herní zápal, postřeh a dobrá fyzická kondice. Nicméně jisté je, že pravidelnou hrou tyto vlastnosti posílíte. A pokud patříte k těm, kteří mají rádi, když jim v žilách proudí adrenalin, tak si zde jistě přijdete na své.

skupina-mensi(1)

Navíc, skvělá zpráva pro vás je i to, že se na hru nemusíte dostavit pouze vy, ale herní zážitek můžete formou dárkového poukazu věnovat svým blízkým. Jedná se o zaručeně originální dárek, který nikoho nezklame, tím spíše, že si každý obdarovaný z laserové arény odnese spoustu úžasných zážitků.