Vtipná trička pro páry trochu jinak

Znamení zvěrokruhu

Vyjádření párové příslušnosti lze provést mnoha způsoby. Jedním z těch nejznámějších je vyznačení znamení zvěrokruhu a popis jeho charakteristiky. Zkoumání bližších motivů znamení zvířetníku láká lidstvo odnepaměti, a pokud si dva lidé nechají vytisknout na tričko hlavní znaky svého horoskopu, rozhodně upoutají pozornost, zvláště u odlišných znamení.
tričko s nápisem I Love Berlin

Lépe se poznat

Pro nezadané, kteří teprve hledají toho druhého do vztahu, anebo pro ty, kteří se znají jen krátce a touží se lépe poznat např. v rámci nějakého společného výletu, případně v partě známých, s nimiž se rozhodnou trávit společné chvíle, by mohly zabrat motivy na téma, co mám rád, a co preferuji.
tričko s nápisem Marathon
Jedna nejmenovaná seznamovací agentura před několika lety uspořádala hromadný piknik třiceti zájemců o seznámení a každý z nich obdržel tričko s nápisy na téma oblíbených věcí, které dotyční prozradili pouze pracovníkům agentury. Např. „mám rád zelenou barvu, můj oblíbený sport je tenis, věnuji se četbě a hře na kytaru a malování portrétů technikou akvarelu. Všichni účastníci seznamovací párty si pak vtipná trička pro páry oblékli a v ten večer se vytvořila zajímavá atmosféra plná důvěry, z níž opravdu vzešla více než polovina úspěšných seznámení a dlouhodobých partnerských vztahů.

Večerníčkové motivy

Pro některé z vás je možná překvapivé, proč jsou večerníčkové motivy stále předmětem zájmu nejen malých dětí, ale i dospělých. Zřejmě je to tím, že nestárnoucí legendární večerníčkové dvojice, jako jsou Maxipes Fík a Ája, Bob a Bobek, Myšpulín a Fifinka, Káťa a Škubánek, Motýl Emanuel a Maková panenka, Křemílek a Vochomůrka atd. skutečně zobrazují touhu po vyjádření pevného přátelského vztahu, který je nejkrásnější právě v pohádkách.
tričko s flitry ve tvaru srdce

Motivy zvířat

Nestárnoucí jsou také motivy siluet nebo hlav zvířat, které vyniknou na bílém podkladu triček a mikin. Můžete zvolit i zvířata, která odpovídají vašim představám o sobě samých, např. lva a lvici, kachnu a kačera, kohouta a slepice, odlišně vyhlížejících samců a samic akvarijních rybek apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup