Užijte si několikadenní Prahu

Rádi byste vyrazili do Prahy, ale nechcete platit tisíce korun za noc? Řešením pro vás mohou být ubytovny, které jsou ke krátkodobému pobytu stále oblíbenější a hojněji využívané. Ceny jsou totiž opravdu nízké, a to i přesto, že samotné jednotky bývají v samotném centru.
pražský orloj

Ubytoven se bát nemusíte

Láká vás tento způsob, avšak nejste si jistí ohledně ubytoven jako takových? Vůbec nezoufejte, není se totiž čeho bát. Nepředstavujte si to jako místo, kde se budete potkávat s pochybnými lidmi, kde to bude špinavé, a kde budete sdílet sociální prostory téměř s celým patrem. Ubytovny v Praze jsou dnes již na úplně jiné úrovni. Jedná se o čisté, avšak stroze vybavené jednotky, ve kterých i přesto najdete všechno, co byste mohli během svého výletu v našem hlavním městě potřebovat. Čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Nemějte proto obavy ze setrvání v těchto jednotkách, uvidíte, že se vám osvědčí. Za takovéto ceny nic lepšího v samotném centru rozhodně nenajdete.

Proč dát přednost ubytovně přes hotely, apartmány nebo penziony?
ü Bydlení v samém centru stověžaté metropole, odkud to budete mít blízko doslova na valnou většinu všech významných památek
ü Čisté, prakticky vybavené a uklizené jednotky minimálně pro dva lidi
ü Výborná cena, kterou jen tak něco nepřekoná, bydlete již od 200 Kč/den, a to přímo v centru
hotelový pokoj
Čisté a jednoduché bydlení
Ubytovny nemají mnohdy mezi turisty příliš valnou reputaci. Ve městě však najdete několik objektů, ve kterých nebudete mít sebemenší problém. Očekávat můžete čisté a vždy uklizené buňky, ve kterých budete mít k dispozici základní vybavení. Pokud neplánujete trávit celý váš výlet na pokoji, tak to pro vás bude zajisté zcela dostačující. Není možné očekávat luxus jako v hotelech, nýbrž cenově přijatelné bydlení, díky kterému ušetříte nemalé peníze, které můžete dále investovat do poznávání Prahy.