Zábava, cvičení i adrenalin

Dětský svět je plný radostí. Mnoho her i pohybových aktivit. V posledních letech se začaly na zahradách i v nejrůznějších dětských koutcích objevovat ve velkém počtu trampolíny. Pro děti představují úžasnou zábavu i cvičení. Posilují celou řadu svalů, rozvíjejí motoriku, zlepšují koordinaci pohybů. Jakmile vystoupají děti po schůdcích, začne se ozývat výskot, veselý jekot a spousta smíchu. Dokonce tolik, že i dospělí začnou po očku pokukovat po dětech a jdou nenápadně prostudovat štítek s informacemi o maximální nosnosti trampolíny. Koketují totiž s myšlenkou přidat se k dětem. Zábavu si mohou dopřát i dospělí.

skákání na trampolíně

Fantastická zábava

I pro dospělé je místo, kde si mohou užít skákání na trampolíně! Obrovská krytá plocha, která je upravena tak, aby poskytovala prostor pro perfektní zábavu. Proč si dospělí park tolik oblíbili? Protože zjistili, že jim skákání přináší nejen výborný způsob relaxace, ale také proto, že je náročným cvičením. Fyzická aktivita, při které zapojíte mnoho svalů a pracujete s váhou vlastního těla. Přitom je šetrná k vašim kloubům. Celou dobu, po kterou cvičíte se dobře bavíte, proto si ani nevšimnete, jak dlouhou dobu už jste namáhavou aktivitou strávili. Odcházet budete s úsměvem na tváři a s protaženým celým tělem, podobně jako po posilovně. Má to však drobný rozdíl. Budete toužit po tom, abyste se mohli co nejdříve vrátit a aktivitu si zopakovat!

trampolína

Místo pro pořádání oslav

Překvapte vaše blízké nebo vaše kamarády. Uspořádejte oslavu na netradičním místě plném zábavy. Můžete si být jisti, že na takovou oslavu se bude dlouho vzpomínat. Vyměníte obvyklé posezení v restauraci za místo, kde se nikdo nebude nudit. Je na čase se pořádně odvázat a pustit smích a veselí i do světa dospělých. Vzpomínejte s námi. Kdy jste se naposledy od srdce zasmáli? Je to už delší čas? Rychle to utíkejte napravit.