Americká hypotéka je poukazem na lepší život

Víte, co je to americká hypotéka? Je to vaše jízdenka za štěstím, vážně! S žádnou jinou půjčkou si nemůžete tak svobodně vybírat, za co své peníze utratíte. A počítejte s tím, že máte neomezeně mnoho možností, neboť ne nadarmo je tato půjčka bezúčelová.

skládačka

Takže tento typ úvěru si jistě zamilujete stejně tak jako už mnozí jiní před vámi. Patrně brzy zjistíte, že když po něčem toužíte, tak je mnohem lepší si to koupit hned, než na to čekat polovinu života a šetřit do úmoru. To byste se také nikdy nemuseli dočkat a štěstí by vám zbytečně protékalo mezi prsty. Vždyť kdo by spořil jako blázen, když díky výhodné půjčce si může věci kupovat okamžitě a splácet je postupně podle toho, jak vydělává?

Skvělou americkou hypotéku můžete získat již s bezkonkurenčním úrokem ve výši čtyř procent, anebo běžně s úrokovou mírou sedm procent. Ať tak či onak, jedná se o výbornou nabídku, která je srovnatelná s těmi bankovními.
Nicméně pokud jde o americké hypotéky, tak není divu, že se většina lidí obrací právě na nebankovní společnosti. Vždyť kde jinde vám nabídnou individuální přístup s možností tolerance nižších příjmů a záznamů v registru? Žádný drobný vroubek zde vaše šance na výhodnou půjčku neohrozí, a v případě větších záznamů v registru je možné sjednat hypotéku bez registru s vyšším úrokem, který bude kompenzovat vyšší riziko, které na sebe nebankovní společnost bere.

mince

O americké hypotéce byste ovšem měli vědět i to, že podmínkou jejího získání je ručení nemovitostí. Nicméně každý si vybere, protože jako záruku je možné použít snad veškerý nemovitý majetek od garáže přes chatu až po pozemek. A dokonce i v případě, že žádnou nemovitost nevlastníte, máte ještě jednu poslední šanci – když ve svém okolí najdete vhodného spoluručitele, který se za vás svým majetkem zaručí, můžete si i vy užít všech výhod oblíbené americké hypotéky.