Zamilujte se do své nové koupelny!

Moderní a stylová koupelna…kdo by po takové netoužil? Ovšem je zapotřebí si říci, že se mnohdy jedná o velmi vysokou investici, aby se tento sen proměnil ve skutečnost. Prvotně koupelna slouží k hygieně – mytí, sprchování nebo koupání. Velmi často je ale navíc tato funkce rozšířena ještě o praní či sušení prádla. A samozřejmě nesmíme zapomenout, že dispozice některých menších bytů nedovolují, aby bylo WC odděleno od koupelny. Není se proto čemu divit, že se spousta lidí do realizace koupelen na vlastní pěst příliš nepouští a raději hledají pomoc ve vodách architektů, bytových designérů nebo koupelnových studií. Pokud tedy i vy toužíte po nové koupelně, ale jen pomyšlení na její rekonstrukci ve vás vyvolává nepříjemné pocity, vyzkoušejte například některé koupelnové studio Praha. Řada z nich již dnes dokáže vytvořit realistické vizualizace koupelen pro lepší představu zákazníka.

Moderní koupelna

Je libo vana nebo sprchový kout?
Zvláště v rodinných domech se většinou setkáváme s variantou, v rámci které je k dispozici vana i sprchový kout. Ne vždy je to ale možné. Zvláště v menších koupelnách je zapotřebí z požadavků ustoupit a zvolit pouze jednu z možností. Vanu ocení převážně ti, kteří se rádi naloží po celém dni do bublinkové lázně. Je ale vítanou variantu i pro rodiny s dětmi.

Světlý prostor

Sprchový kout najde své uplatnění zase v tísněných koupelnách, kam by se vana už nevešla. Jedná se de facto o bezbariérovou variantu, která bude pro starší uživatele nebo lidi se zdravotním postižením jistě pohodlnější. Na trhu už však delší dobu najdeme i kombinaci těchto dvou variant, případně můžeme vsadit na vanu se sprchovým závěsem.

Více než jedna koupelna?
U novostaveb se dnes jen zřídkakdy setkáme jen s jednou koupelnou. Většinou je počítáno s jednou hlavní koupelnou a druhou v blízkosti hlavního vstupu, která slouží i pro případné návštěvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup