Zubní problémy se dají řešit v každém věku

Nemá cenu si nalhávat, že najít dobrého zubaře není zrovna jednoduchá záležitost a to ani nemluvíme o tom, jak je vůbec složité se k nějakému dentistovi přihlásit. Ve většině případů jsme odmítnuti, že má plný stav pacientů. Pokud ovšem se nalezne dobrý zubní lékař, který bude vzdálený i desítky kilometrů, tak se stále vyplatí za ním rozjet. Úplně ideální je v tomto případě klinika nebo dentální centrum, kde je více lékařů na jednom místě. Jedním takovým místem je estetické dentální centrum zubní rentgen liberec http://www.2kdent.cz/, které poskytuje veškerá zubní ošetření, a to nejen pro dospělé, ale i děti. Výhodou je skutečná kompletnost zubních služeb. Od poradenství až po doporučení nejvhodnější léčby, případně ošetření.

zubařské křeslo a nástroje

Zdraví má být přednější, než cokoliv jiného

Je pravdou, že za krásu se musí platit, to ale není důvod, proč neinvestovat do svého zdraví. Co se zubů týká, tak by nikdo neměl ani trochu zaváhat. Navíc, pokud má zajištěný úplný servis se všemi dostupnými a moderními materiály. Mnohému se dá předejít pouze správnou hygienou, jelikož když necháme působit zubní plak, potom se nemůžeme divit, že se začnou objevovat problémy v podobě zubního kamene nebo onemocnění dásní a podobně.

Co může estetické centrum nabídnout?

V podstatě služby typu all-inclusive. Mnozí si pod tímto názvem představí prohýbající se stoly plné pochutin a hotelové nápoje zdarma. Tak ty bohužel budeme muset zklamat. Stále ještě sedíme v zubní ordinaci a ne na dovolené v exkluzivním hotelu. Ačkoliv prostředí je zde také velmi příjemné.
zubní lékaři konzultují rentgenový snímek

Tudíž na co se můžeme přichystat?

Osobní konzultace, vyšetření a zákroky pod mikroskopem. Všechno s moderní technologií.

Zubní implantáty, které jsou velmi šetrné k ostatním zubům a bez jakéhokoliv broušení.

Protetické práce, které ani nepoznáte, že je někdo provádí, jakým šetrným způsobem se přistupuje k pacientovi.

Zubní výplně se provádí od základu velice šetrně i ke zdravé zubní tkáni. Odstraní se pouze nemocná část, tudíž kaz a plomba se vytvoří přesně podle zubu v jeho odstínu, což je přirozeně lepší.

Profesionální čištění zubů, odstranění zubního kamene, bělení zubů, vytvoření implantátů, rovnátek a mnohé další služby a to vše na jednom místě.