Černá barva jako základ šatníku každé moderní ženy

V šatní skříni každé ženy by mělo být několik módních kousků, které jsou nestárnoucí a věčné. A které že to jsou? Přece ty, které se mohou nosit pro každou příležitost, jsou přizpůsobivé a můžete si je vzít kamkoli. Navíc se většinou dají krásně kombinovat s jinými módními kousky a doplňky, kterých máme každá ve skříni bezpočet.

·         Jaká barva je jednoznačně věčná a neporazitelná?
Černá. Barva noci je jednoznačně ta, která nikdy neomrzí a nikdy nevyjde z módy. Proč? Protože je zkrátka věčná a vděčná. Nehledě na to, jakou máte postavu a nehledě na to, kolik vážíte nebo jaké máte křivky, černá barva vám vždycky udělá tu správnou službu. Navíc černá barva se pojí s jistým druhem elegance a společenského statusu, což každá dáma umí ocenit. Černá barva sluší každému a nepokazíte jí vůbec žádnou společenskou akci.


Jaké jsou takzvané základní vybavení každé dámské skříně?

1.       Malé černé šaty, minišaty neboli koktejlky
To je naprostý základ, který by měla mít každá žena, jejíž práce se nachází ve třetím nebo čtvrtém sektoru. Ať už vás živí úředničina nebo soukromá firma, černé minišaty se hodí jak na koncert filharmonie, tak na páteční party, ale také na oslavu kamarádových narozenin, firemní večírek nebo nedělní nakupování s děvčaty. Zkrátka koktejlky jsou šaty pro jakoukoliv příležitost.

2.       Černý rolák
Jeho největším plusem je, že se dá kombinovat s naprosto čímkoli. Skinny džíny, oversized svetry, mikiny, ponča. Můžete vrstvit, můžete k němu pořídit jakýkoliv doplněk, jakoukoliv kabelku.

3.       Černé punčochy nebo legíny
Budete vypadat sexy, vaše nohy budou opticky delší a užší. Také vám opticky uberou několik kilo okolo stehen a v bocích, a navíc budete v pohodlí a v teple – a to se vyplatí!

4.       Černé lodičky
Můžete je použít naprosto ke všemu. Jsou pohodlné, mají milion a jedno využití a doplníte k nim jakýkoli doplněk, šperk, kabelku, šálu nebo klobouk.