Jak nalákat na nákupy i vaše partnery?

Nerady chodíte nakupovat samy? A když zrovna vaše kamarádka nemá čas, zkoušíte přemluvit vaše drahé polovičky, aby vás vyvezly do nejbližšího nákupního centra? Je nad slunce jasné, že většina mužů nemá nákupy přirozeně v lásce.

Pokud se zrovna nejedná o metrosexuála, sledujícího ty nejnovější módní trendy, je přímo nadlidský úkon dostat obyčejné muže na nákupy nového dámského oblečení. Tváří se znuděně, jsou unavení a ve většině případů otrávení. Je tedy potřeba je nějak ošálit. A tady je jednoduchý návod, jak na ně!
 
Nespěchejte, nákup není maraton!
Pokud potřebujete partnera jako odborného poradce při výběru nového dámského oblečení, nespěchejte na něj! Procházejte obchody pomalu, nechrlte na něj tisíce informací a ani na něj zbytečně nemluvte.

Váš partner je tak vystaven nepříjemnému tlaku a jeho zásoby energie se velmi rychle zmenšují. Tolerance klesá a místo úsměvu se objevuje typický škleb. Pokud chcete, aby se váš partner cítil dobře, buďte stručná, rychlá a rozhodná. Navíc nezapomínejte na povinné přestávky vždy po návštěvě nejméně dvou různých obchodů.

Dobré jídlo
Většina mužů si raději než na nákupy oblečení zajde na pořádné jídlo. Vychvalte místní restauraci, ať už se jedná o pouhý fast food nebo luxusní podnik. S plným břichem to půjde mnohem lépe!

Módní přehlídka
Pokud se neřadíte mezi žárlivé ženy, pak můžete svého partnera nalákat na módní přehlídku. Je jasné, že pány oblečení nezajímá, ale hrdé nositelky nejrůznějších módních kreací by mohly! A v obchodě se jako po mole prochází každá druhá! Pohodlně jej tedy usaďte na lavičku a nechejte v klidu, ať se kochá tou nádherou.  

Nové prádýlko
Miluje na vás váš partner svůdné prádélko? Zkuste ho vylákat ven pod podmínkou nového módního kousku. Jistě neodolá a možná vám i on sám něco pěkného rád koupí. 

Něco za něco
Patříte-li mezi ženy, které dokážou držet slovo, zkuste partnerovi navrhnout tento směnný obchod. On s vámi půjde na nákupy a vy ho odměníte něčím, co má rád. Můžete například uvařit jeho oblíbené jídlo anebo s ním na oplátku zajít na nedělní fotbalový zapas. Fantazii se meze nekladou.