Jak se naučit vařit opravdu dobrou kávu

Stále více zákazníků využívá možnost takzvaného předplatného kávy. Co to znamená? Je to velice výhodná služba, která zajistí, že budete mít doma, v kanceláři, nebo kdekoliv jinde vždy k dispozici svou oblíbenou kávu. Česká pražírna se tedy zárukou, že se vám nestane, že prostě káva dojde.

  • Cílem kávového předplatného je zaslání 200 g zrnkové kávy upraženého na filtr.
  • Další výhodou je doručení zdarma.

Se službou kávového předplatného je spojena možnost stáhnout si a vytisknout certifikát, který potěší všechny kávomilce. Certifikát spolu s předplatným také můžete někomu věnovat jako krásný dárek.

zrnka kávy

Proč nakupovat kávu u odborníků?

Nakupovat kávu na specializovaném obchodě se vyplatí hned z několika důvodů. Nejen, že máte jistotu, že dostanete vždy čerstvou a prvotřídně kvalitní kávu, ale také máte velkou možnost výběru. A v neposlední řadě je tu ještě jedno velké plus.

  • Zanedlouho se také můžete stát pravým odborníkem na kávu.
  • Stačí ochutnávat a porovnávat.

hromádka kávy
A pokud chcete dojít k cíli rychleji, pak je dobé využít nabídky na odborné školení a výuku přípravy kávy. Výuka je určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Své znalosti pak můžete uplatnit nejen v domácím prostředí a oslnit tak své hosty a přátele, ale je to také dobrý začátek pro každého, kdo se chce přípravě kávy věnovat profesionálně. Šikovného a zkušeného baristu hledá celá řada provozovatelů kaváren či prodejců kávových produktů. Na přípravě kávy můžete založit i podnikání. Své umění můžete také prezentovat na nějaké podnikové akci. Vzdělání a zkušenosti se přeci nikdy neztratí.

  • Osvojíte si přípravu prvotřídní kávy v automatickém kávovaru.
  • Zdokonalíte se v přípravě Espressa, Mokka nebo dnes tolik oblíbené kávy V60.
  • Zjistíte také, který druh se pro přípravu konkrétní kávy hodí nejvíce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup