Létejte s flyboardem nad vodou!

Flyboard je název pro speciální prkno, díky kterému se můžete vznášet nad hladinou vody. Pomocí vodních trysek budete vyzdviženi nad hladinu až do neuvěřitelné výšky deseti metrů! A to není všechno, protože se dostanete také pod hladinu vody. Otevřou se Vám tak doslova nové obzory, a to vše s vyplavujícím se adrenalinem do vaší krve. Vynálezce flyboardu pochází z Francie a jedná se vskutku o mladou záležitost, neboť první pokusné lety se uskutečnily v roce 2011. Jeden takovýto let trvá zhruba patnáct minut. Zhruba stejně dlouhá bude nezbytná instruktáž, během které se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, co se bude dít. Základním kamenem úspěšného letu je schopnost udržet rovnováhu.
žena na flyboardu
Kde si můžete v České republice zalétat?
Dobrou zprávou je, že se všichni zájemci o tento druh zábavy nemusí shromažďovat na jednom místě. Zalétat si můžete hned na pěti různých vodních plochách v České republice. Pro obyvatele hlavního města je cílovým místem Lodnická ulice v Hodkovičkách. Nachází se zde venkovní odpočinkový areál Vodpočívárna v zátoce řeky Vltavy. Kromě flyboardu zde na vás samozřejmě čeká celá řada dalšího možného vyžití, například zde funguje půjčovna elektrokoloběžek.
muž na flyboardu
Další možností je výlet k Máchovu jezeru. Zde se flyboard provozuje v Doksech v Aquparku Staré Splavy. V Nymburku se tento druh zábavy provozuje v Sadském parku. Pokud bydlíte na Moravě, nemusíte zoufat, protože i zde se nachází dvě provozovny. Ta první je na Brněnské přehradě v Rakovci. Poslední možností je pískovna Náklo v Olomouci.  
flyboard na řece
Skvělý dárek pro požitkáře!
 Počítejte s tím, že cena za tento super zážitek se pohybuje mezi jedním až dvěma tisíci korunami. Tato cena je podobná všude, pokud budete mít štěstí, můžete narazit na akční cenu v místě či se porozhlédněte po slevových portálech. Let na flyboardu je i skvělým typem na dárek pro milovníky nevšedních zážitků.