Nenápadná, ale důležitá

Galanterie je nepostradatelnou pomůckou pro všechny švadleny, ať již si šijí jen doma samy pro sebe nebo jsou profesionálkami a touto prací si vydělávají. Jedná se o neuvěřitelné množství pomůcek, bez nichž se nelze obejít, pokud vůbec chceme vytvořit jakékoliv textilní dílo. V obchodě s galanterií se každá šička cítí jako ryba ve vodě, sortiment je opravdu široký a je z čeho vybírat. Nemusí to být pouze věci na šití, ale také na pletení, háčkování a vůbec veškeré ruční práce. Z velkého množství produktů přední místo zaujímá kovová galanterie Prima-obchod.cz.

kovová galanterie pro všechny

CO MÁ DOMA KAŽDÝ

Ani si to neuvědomujeme, ale všichni máme doma na svém oblečení různá kovová očka, háčky, zipy, přezky, zapínání, sponky, knoflíky či patentky. Bez nich bychom nemohli nosit kalhoty, sukně, kabelky a už vůbec ne třeba dámské plavky. Muži by si zase bez kravatového kování nepřipnuli motýlky či kravaty. Jen s kovovými náprstky si samotné švadleny mohou chránit svoje prsty a s kroužky různých typů a tvarů všichni snadno posunujeme záclony a závěsy. Jde o maličkosti, ale důležité, jejichž význam poznáme až tehdy, když potřebujeme, aby nám určitá věc fungovala podle našich představ.

nepostradatelný kovový zip

PRO UŽITEK I OKRASU

Kovová galanterie může být ryze praktickou věcí, nejčastěji, pokud potřebujeme něco zapnout, upevnit či zavěsit. Švadleny mohou používat nýtovací knoflíky, tzv. druky a spojovat s nimi za pomoci nýtovacích kleští různé druhy látek. Správný obchod s galanterním zbožím vám však nezapomene nabídnout také předměty, jenž potěší váš zrak a vkus. Tím je ozdobné zboží, jenž se přišívá na saka, vesty nebo svetry. Lehce se zahákne, a i obyčejná halenka se rázem může stát nevšedním originálním oblečením do společnosti. Pro zdobení oděvů má kovová galanterie neuvěřitelné množství elegantních doplňků, které lze použít. S ní i obyčejný kroužek na klíče bude vypadat neobvykle a jedinečně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup