Originální dárek pro každou ženu

Každá žena je originál a i proto si zaslouží originální dárek, který jí udělá radost a potěší ji. Pokud ženu aspoň trochu znáte, pak určitě víte, co ji zaručeně potěší.

  1. Wellnes pobyt

Wellnes pobyty jsou v dnešní době opravdu velice oblíbené ve všech generacích. Především u žen, které si potřebují odpočinout od dětí či náročné práce se wellnes hotel opravdu hodí. Pokud chcete ženu potěšit a dopřát jí kýžený odpočinek, pak jí klidně kupte poukaz na wellnes třeba i s poukázkou na hlídání jejich dětí. Výhoda je, že tento dárek nikde nezavazí a prostě jej jednou využije a nemusí řešit co s ním.
originální náramek

  1. Šperk

Šperkem ženu určitě neurazíte, a pokud to navíc budou originální šperky katiakolinger, pak určitě udělají velkou radost. Originální šperk má výhodu v tom, že se jím žena může chlubit, aniž by se musela bát, že její kolegyně vytáhne úplně stejný kousek. Výrobou originálních šperků se zabývá spousta malých šperkařů, jejichž práce je opravdu skvostná, ale není natolik známá, především proto, že se jejich šperky neprodávají v takovém objemu. Můžete zapátrat po menších šperkařských dílnách, které mají krásné zboží. Například kované šperky jsou krásné ale málo známé a opravdu originální.
prsten

  1. Kurz či zážitek

Většina žen má nějaký koníček, nebo sen, který by si chtěla splnit. Může to být let balonem, jízda sportovním vozem, http://www.hzscr.cz/clanek/jelen-srazku-s-osobnim-vozem-neprezil.aspx naučit se šít na stroji, jezdit na koni, vařit… Pokud o nějakém takovém přání víte, pak máte vyhráno. Darováním zážitku, nebo kurzu, kde se žena naučí něco, po čem touží nikoho nezarmoutíte, spíše naopak, opravdu ji potěšíte. Možná už kvůli tomu, že jí dojde, že ji opravdu dobře znáte.
Ať už se rozhodnete darovat jakýkoli dárek, nezapomeňte přidat květinu, která by neměla u žádné gratulace chybět. Přidat můžete i kvalitní čokoládu, která rozhodně potěší.