Páska mnoha funkcí

Polypropylenová fólie, na kterou je z jedné strany naneseno akrylátové lepidlo, provází naše kroky už téměř celé jedno století. Myslíte si, že vy doma nic takového určitě nemáte? S největší pravděpodobností se skrývá v některé kuchyňské zásuvce, aby byla kdykoliv připravena pomoci něco zalepit nebo slepit.
kancelářská páska
– Jen ji znáte spíše pod lidovým označením „izolepa“.
Tuto pomůcku ale nenajdeme pouze v domácnostech, své široké uplatnění našla i v kancelářích a v hojné míře také v expedičních skladech. Tady pomáhá rychlému zabalení zboží, které je určené k převozu. V případě, že se jedná o zboží nebo materiál, který by se mohl vlivem nešetrného zacházení rozbít nebo jinak cestou znehodnotit, může odesilatel polepit krabici speciální lepící páskou , na které je upozornění v několika jazycích a symbol skleničky pro lepší pochopení. Tato lepicí páska je velice kvalitní a drží na svém místě až do chvíle, dokud je toho zapotřebí. Potisk může být různý.
· Dobrým nápadem bylo umístění varovného nápisu pro příjemce.
· Varování (nebo spíše upozornění) se týká kontroly obalu před jeho otevřením.
· Tím, že převezmu od dopravce zboží, souhlasím s jeho stavem a pak už je případná reklamace celkem sporná.
fragile lepenka

Chytrá pomůcka

Pro usnadnění práce s lepící páskou je k dispozici odvinovač, kterým lze manipulovat až do šíře pásky padesáti milimetrů. Práci usnadňuje tím, že pomocí brzdy ovládá tah při samotném odvíjení a následně umožní snazší odtržení. Je vyroben z tvrzeného plastu a kovu, tudíž je jeho odolnost zaručena.
hnědá izolepa
– Kromě nápisů, které mají na něco upozorňovat nebo před něčím varovat, je možné také pořídit si lepící pásku, na které je vánoční motiv.
– Díky ní mohou prodejci ještě o kousek prohloubit kouzlo atmosféry v čase adventu na trochu uvolnit předvánoční shon.