Tak lehoučké a měkké


Když se řekne péřová peřina, tak v našich myšlenkách vyvstane vzpomínka na babičku, která se choulí pod svou natřesenou duchnou. Nejen, že byla dostatečně velká, ale také poměrně těžká. Ne snad, že by dnešní doba něco zlehčovala, ale přece jenom výrobce přinesl na trh daleko kvalitnější péřové přikrývky. Je pravdou, že za mnohé mohou možnosti, které moderní technologie nabízí. Také rozhodně se nejedná o těžké peřiny a polštáře, ale naopak. Ačkoliv je zde poměrně bohatá výplň, tak přece jenom se jedná o lehkou lůžkovinu. Navíc skutečně zpracovanou tak, že ani alergikům husí peří nevadí. Také není třeba si dlouho naklepávat a různě s ní manipulovat, aby se peří rozprostřelo po celé ploše. Krásně prošité kostky drží nejen tvar, ale předně přesné množství peří, které se nemá kam přesunout.

zdravotní peřina

Polštář, to je zkrátka báseň

Jen si představte. Celý den pracujete, jste unavení a těšíte se do postele. Po ulehnutí se vám hlava jemně zaboří do péřového polštáře a vůbec necítíte, že by vás něco tlačilo, nebo snad to bylo nepříjemné. Ano je to hotový balzám, který péřové polštáře přináší. Zde sice není prošívání sypkoviny běžné, ale na druhou stranu se přece jenom jedná o menší plochu, než jsou peřiny. Rozhodně si ho oblíbíte natolik, že jiný již do své ložnice nebudete chtít. A to nemluvě, o tom, když si pořídíte péřové komplety. Tady může skutečně nastat nebezpečí, že se vám nebude chtít ani z vyhřátého pelíšku, zvláště v zimních studených měsících.

polštář s dekou

Jejich další skutečné benefity:

  • Jedinečné izolační schopnosti, v zimě pěkně zahřejí a během léta zase chladí, což skutečně umožňuje kvalitní spánek.
  • Péřové lůžkoviny mají dlouhou životnost a také sypkovinu, která je vyrobena z 100% bavlny. V podstatě oba materiály zajišťují komfort.
  • Vhodné jsou pro osoby, které jsou alergické na prach, jelikož díky moderní technologii je husí peří ošetřeno podle nejpřísnějších norem.
  • A co je největší bomba, že se dají péřové komplety vyprat, tudíž je velmi snadná údržba.