Zdravější a přijatelné kouření

Je pravdou, že zdraví máme jen jedno a kouření ho zrovna moc nepodpoří. Přesto se dá přejít na jakousi zdravější verzi, ke kterému budete potřebovat e-liquid. Pohybujeme se nyní ve sféře elektronických cigaret a k ní budete potřebovat vhodný liquid. Jedná se o tekutou náplň, kterou se bude tato cigareta plnit. Když dojde k zahřívání, tak se mění na páru a tu uživatel vdechuje. Při nákupu věnujte obzvlášť pozornost tomu, kolik náplň obsahuje nikotinu, dále jaké je její složení a samozřejmě mnohdy je lepší vsadit na již ověřenou značku, která prodává jen kvalitní nezávadné produkty.

ecoliquid

Nikotin určí kvalitu liquidu

To bude asi první, na co se zaměříte při samotném výběru. Obsah nikotinu se udává v počtu miligramů na 1 ml roztoku. Pokud nevíte, kolik vlastně nikotinu nyní užíváte, zvláště pokud kouříte klasické cigarety, tak vám nápovědou může být krabička, kde naleznete přesné množství obsaženého nikotinu. To je důležité, protože by bylo vhodné zvolit náplň takovou, která by odpovídala současným hodnotám. Tím si zajistíte celkem bezproblémový přechod na elektronickou cigaretu. Postupně můžete si vybrat liquid s nižším a nižším obsahem nikotinu, až přejdete například na beznikotinové vapování.

Jaké je složení náplně

Složení náplní je vždy deklarováno na etiketě a základní složky jsou:

  • monopropylen-glykol – jedná se o přísadu, která v náplni plní funkci zvýrazňovače chutě a je zdraví naprosto neškodná
  • potravinářský glycerin je složkou, která ovlivní dýmivost
  • nikotin – lze si vybrat podle množství a to je u každé šarže ověřováno pečlivou analýzou, přirozeně ten nebude u beznikotinových variant přítomný
  • aromatické látky, které dodávají e-cigaretám jedinečné aroma v potravinářské či medicínské kvalitě.

limetka

Velmi kvalitní náplně jsou produkty Ecoliquid, které vznikly za velmi přísných podmínek, prošly řadou pečlivých výzkumů a testování jednotlivých složek. Samozřejmě vše je nastaveno tak, aby uživatel byl maximálně spokojený. Všechny použité přísady splňují kritéria zdravotní nezávadnosti. Můžete tak bezpečně vybírat z novinek, které stále nabízí nové vůně i chutě.